کابینت : قیمت انواع کابینت آشپزخانه هایگلاس و کلاسیک

کابینت

کابینت های آشپزخانه گروه مهندسی معماری الماس ترکیبی از دوام و زیبایی است که با بهره گیری از ماشین آلات روز محصولی ایده ال را برای سلیقه های مختلف در سبکهای متنوع تولید می کند.
کابینت آشپزخانه جزئی از دکوراسیون داخلی منزل محسوب میشود و همانطورکه توضیح داده شد دکوراسیون متزل برای هم وطنان ایرانی ، اهمیت فوق العاده زیادی دارد از این جهت می بایست آشپزخانه کدبانو ایرانی زیبا ، بادوام و کاربردی باشد.
دکوراسیون آشپزخانه می بایست هماهنگی و هارمونی لازم با دکوراسیون داخلی سایر نقاط منزل را داشته باشد.

این روز های کابینت در دکوراسیون هر منزلی جایگاه ویژه  وو پر اهمیتی از نظر زیبایی دارا می باشد . از این رو دکوراسیون منازال پستیج اقدام به طراحی و ساخت انواع کابین های ایرانی و خارجی و ترک می نمایدهمانطور که همه شما ها آگاه هستید . کابینت منازل و ادارات در انواع و مدلهای گوناگونی عرضه میگردنند . از جمله این کابینت ها می توان به موارد زیر اشاره نمود .  .

انواع کابینت

از انواع و مدل های گوناگون تولید شده در صنعت کابینت سازی می توان به مد های گوناگون کابینت فلزی برای آشپزخانه های مناز مسکونی و اداری و کابینت ام دی اف برای  دکوراسیون آشپزخانه و کابینت تمام چوب برای دکوراسیون آشپزخانه های ایرانی و کابینت های هایگلاس در دکوراسیون و همینطور می توان به کابینت پی وی سی اشاره نمود در در ادامه این صفحه سعی می کنیم در مورد هر کدام از این کابینت های مورد استفاده و کاربر پسند توضیحاتی ارائه نمائیم .  .

کابینت آشپزخانه مدل فلزی

همانطور که شما ها هم اغلب آگاه هستین اینکه این روزها چندان اقبال عمومی نسبت به این نوع از کابینت های آشپزخانه وجود ندارد و کمتر مورد توجهافراد قرار میگیرد . ولی باز هم آن دسته از کابینت های فلزی که مورد توجه افراد قرار گرفته اند هم از جنس استیل می باشند . از مهمترین مزایای این مدل از کابینت آشپزخانه  می توان به قیمت بسیار مناسب و پائین این مدل اشاره نمود و از مهمترین معایب این مدل از کابینت ها به این مورد باید اشاره کرد که اگر چه قیمت پائینی نسبت به مدلهای دیگر کابینت دارند ولی در اثر رطوبت دچار پوسیدگی سریع می شوند و نیاز به رنگ کاری یا تعویض دارند .

کابینت آشپزخانه تمام چوب

این نوع از کابینت ها همانطور که از اسمشم پیداست از چوب می باشند اما با ظاهری بسیار زیبا و جذاب که چشم هر مشتری را میگیره  این مدل کابینت از ضایعات و دورریختنی های صنعت چوب ساخته شده و قابل رنگ دهی می باشند . که این امر موجب می سازد با دکوراسیون هر خانه ایرانی سازگار شده و جلوه های ویژه ای به منازل دهند . از این رو این مدل در بین مخاطبان مشتریان بسیاری را به خود اختصاص داده . این مدل از کابینت در آشپزخانه هایی که زطوبت زیاد دارند بسیار پر کاربرد می باشد .

کابینت هایگلاس در دکوراسیون آشپزخانه ها

این مدل از کابینت ها شگل متفاوتی از ام دی اف می باشند که بسیار نسبت به مدل ام دی اف شیک و براق بوده و زیبایی متفاوتی به آشپزخانه ها ارائه میدهد . این مدل از کابینت ها نسبت به سایر مدل ها از قیمت های بسیار بالاتری برخوردار می باشد . این مدل به خاطر مقاوم بودن آن نسبت به خط و خش و همنطور پاکسازی راحت آن طرافداران بسیاری را دارا می باشد .

کابینت های پی وی سی در دکوراسیون داخلی آشپزخانه ها

این نوع از کابینت های مصنوعی می باشند و با طرح و رنگ های متفاوتی قابل عرضه می باشند . کابینت های پی وی سی دارای روکش هایی با طرحها و رنگ های متفاوتی می باشند این نوع از مدلهای در بازار طرفداران بسیار پائین تری را نسبت به سایر مدل های کابینت حتی فلزی دارا می باشد . از این رو ما هم به شما پیشنهاد نمی کنیم که از این مدل ها استفاده نمائید .

قیمت کابینت

کابینت های به قیمت های متفاوتی عرضه میگرندند و نحوه محاسبه قیمت آن نیز متفاوت می باشد . جهت استعلام قیمت کابینت و همینطور مشاوره در زمینه طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی آشپزخانه و منزل خود می توانید و با کارشناسان زبده ما تماس برقرار نموده و از آخرین قیمت های کابینت هایگلاس و ام دی اف و فلزی و پی وی سی و حتی کابینت تمام چوب مطلع گردید تماس .

 

 

 

 

 

کابینت

قیمت کابینت

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه ایرانی

کابینت آشپزخانه هایگلاس

کابینت آشپزخانه کلاسیک

کابینت آشپزخانه سفید

کابین آشپزخانه ارزان

کابینت آشپزخانه کوچک

کابینت 2016

کابینت آشپزخانه مدل جدید

کابینت های گلاس سفید نقره ای

کابینت های ام دی اف

عکس کابینت های گلاس

کابینت های گلاس کرم قهوه ای

مدل کابینت ایرانی

مدل کابینت های گلاس

قیمت کابینت های گلاس

قیمت کابینت چوبی

قیمت درب کابینت ممبران

29 apr 2019