ایزوگام : کلیه خدمات نصب و فروش عمده و جزئی

ایزوگام

 
ایزوگام سراپوش دلیجان با گذشت زمان و نظر به پیشرفتهای تکنولوژی در زمینه های پیشرفتهای شایانی در صنعت عایقهای رطوبتی داشته است.
این شرکت دارای مهندسین و متخصصین امور تولیدی و ساختمانی می باشد.
تولیدات این شرکت با دستگاههای مجهز و طبق استاندارد جهانی پس از تایید کنترل کیفیت به بازار عرضه می گردد.
 

نصب ایزوگام


نصب سریع، آسان و تمیز با قیمت مناسب، دوام طولانی، تنوع پوشش خارجی، امکان تعمیر موضعی، وزن سبک، انعطاف فیزیکی در سرما و ثبات شکلی در گرما، مقاومت کششی و برشی مورد نیاز و هر آنچه مهندسی ساختمان جهت عایقکاری نیاز دارد عایق رطوبتی را به محصولی بی رقیب در صنعت ایزولاسیون ساختمان و موارد خاص تبدیل نموده است.

 

  1. دارای بیمه نامه مسئولیت مدنی بیمه ایران به مدت هفت سال
  2. سبکی وزن که معادل ۴ کیلوگرم در هر متر مربع می باشد.
  3. مقاومت در برابر اشعه خورشید و اسیدها
  4. عدم احتیاج به برف روبی و عدم نفوذپذیری آب به علت مقاومت در برابر سرما تا ۱۵ درجه سانتی گراد زیر صفر
  5. با دو فرمول ساخت مخصوص مناطق گرم و مرطوب و سرد و خشک
  6. دارای عمر طولانی و قابل نگهداری تا حداقل ۲۰ سال
میزان تولید :
شرکت سراپوش دلیجان دارای 2 خط تولید با توان 40 هزار متر مربع عایق می باشد که در 3 شیفت کاری 8 ساعته هر خط تولید در 24 ساعت 30 هزار متر مربع تولید می کند.

نحوه فروش :

شرکت سراپوش دلیجان برای فروش محصولات خود اقدام به اعطای نمایندگی در اکثرنقاط کشور نموده و با همایت از این نمایندگی ها باعث تقویت نماینده ها و فروش بیشتر هر نماینده شده است که کل نمایندگی های شرکت زیر نظر دو مدیر فروش کار آمد کار می کند.

مدیران فروش آقایان حیدری و سامانی به ترتیب به عنوان مدیر فروش در کارخانه و مدیرفروش سیار شرکت و رایزن شرکت جهت عقد قرادادهای داخلی و خارجی می باشند.

تهیه مواد اولیه :
شرکت سراپوش دلیجان بعد از رایزنی با کشور های متعدد تولید کننده مواداولیه (فویل و تیشو ) اکنون خود بزرگترین وارد کننده موادفوق در ایران می باشد و علاوه بر تولید عایق رطوبتی خود فروشنده مواد اولیه فابراه به کارخانه های دیگر نیز می باشد.
 
29 apr 2019